Nová podoba našich stránek

Dnes jsem spustili novou verzi našeho internetového obchodu, který je optimalizován pro různá rozlišení počítačů, mobilů a tabletů. V souvislosti s novou verzí stránek byly provedeny i některé důležité změny pro stávající registrované obchodníky.

18. Srpen 2017

Změna způsobu přihlášení

E-shop je vytvořen na nové platformě a v souvislosti s tím se mění způsob přihlášení pro registrované obchodníky. Ve starší verzi se přihlášení provádělo pomocí loginu a hesla, nyní se přihlášení provádí pomocí Vámi zadaného emailu a hesla. Heslo je schodné.

Změna kontaktních údajů

Změnil se i způsob zadávání kontaktních a fakturačních údajů a dodací adresy. Po přihlášení si tyto údaje upravte v sekci Moje údaje.

Změna protokolu

Zároveň dochází k převodu webu na HTTPS (zabezpečená verze HTTP protokolu) a url adresa se mění na https://www.lamido.cz/. Pokud jste použili na svých webech nebo dalších promo materiálech původní adresu s HTTP protokolem http://www.lamido.cz/, proveďte změnu této adresy (http:// v adrese nahradit https://).

Děkujeme za pochopení a upřímně doufáme, že pro Vás nákup na nové verzi internetového obchodu bude přehlednější, pohodlnější a celkově příjemnější.

V případě jakýchkoliv komplikací nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 80 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.