Mezinárodní veletrh Styl-Kabo 2018

Vážení zákazníci, v termínu 17. - 19.2. 2018 jsme se zúčastnili textilního veletrhu Styl - Kabo, který se konal v areálu BVV Brno. V nabídce jste se mohli podívat na nové tisky pro sezonu 2018.

23. Únor 2018

Vážení zákazníci, v termínu 17. - 19.2. 2018 jsme pro Vás vystavovali naše výrobky na veletrhu Styl-Kabo v areálu BVV ( Brno), kde jsme představovali nové tisky pro sezonu Jaro - Léto 2018. Děkujeme všem, kteří si našli čas a navštívili náš stánek.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního  průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již  od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a  předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v  jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a  těhotenská móda, spodní prádlo/plavky). Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských  osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce 4x  denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

 

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 80 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.