Mezinárodní veletrh Styl-Kabo srpen 2018

Veletrhy módy ukázaly nové trendy, líbil se Klub návštěvníků i nové uspořádání pavilonů. 52. ročník veletrhů STYL a KABO nabídl pestrý mix tradičních značek, nových vystavovatelů ze 14 zemí, autorské tvorby i atraktivních přehlídek kolekcí oděvů, spodního prádla a plavek.

10. Listopad 2018

Prezentaci 209 vystavujících firem a více než 500 módních značek si prohlédlo pět tisíc odborných návštěvníků, pro které byl poprvé otevřen Klub STYL a KABO  s řadou výhod. Polovinu vystavovatelů tvořili přímí výrobci a téměř třetina firem na veletrh přijela ze zahraničí. Veletrhy Styl a Kabo prokázaly opět svoje opodstatnění. Těší nás, že jsou jedinou kontraktační akcí svého druhu ve střední Evropě, uvedl na adresu veletrhů Jiří Kuliš, generální ředitel společnosti Veletrhy Brno.

Největší a nejmodernější hala brněnského výstaviště - pavilon P - patřila oděvům a módním doplňkům. Na první pohled všechny upoutala nová koncepce Programového centra s přehlídkovým molem, které se otevřelo směrem do pavilonu a lákalo kolemjdoucí návštěvníky k zastavení. Přehlídky zde probíhaly čtyřikrát denně a střídala se dámská a pánská konfekce s kolekcemi prádla a plavek.

Pár kroků vzdálený pavilon F obsadili vystavovatelé obuvi a kožené galanterie. Díky inovativnímu uspořádání se podařilo plnohodnotně využít vzdálenější část pavilonu, kde vznikl nový centrální prostor olemovaný expozicemi prémiových značek obuvi s přednáškovým, poradenským a relaxačním centrem.  

Uspěšnou premiéru měl klub STYL a KABO, který usnadňuje návštěvu veletrhů všem registrovaným odborníkům nejen z oblasti maloobchodu. Už není potřeba registrovat se opakovaně, ale členská karta umožňuje i do budoucna bezplatný vstup na veletrhy a parkování. Účastníci veletrhu přijali Klub velmi pozitivně jako cestu k vytvoření odborné komunity v módním businessu.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 55 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k jeho fungování, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Veškeré takto získané údaje jsou zpracovávány v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů. Více informací