Doprava a platba

Způsob dopravy / Způsob platby Cena
Česká pošta (Balíkovna) / Dobírka (balíkovna)
do 1 500 Kč včetně: 89 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
Česká pošta (Balíkovna) / Platba převodem
do 1 500 Kč včetně: 60 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
PPL Parcelshop / Dobírka
do 1 500 Kč včetně: 89 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
PPL Parcelshop / Platba převodem
do 1 500 Kč včetně: 64 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
PPL / Dobírka
do 1 500 Kč včetně: 154 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
PPL / Platba převodem
do 1 500 Kč včetně: 129 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
Česká pošta (Balík Do ruky) / Dobírka
do 1 500 Kč včetně: 159 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
Česká pošta (Balík Do ruky) / Platba převodem
do 1 500 Kč včetně: 129 Kč
nad 1 500 Kč: 0 Kč
Osobní odběr Praha / Hotově 0 Kč
Osobní odběr Sebranice / Hotově 0 Kč
× Dopravy a platby dostupné pro Slovensko se zobrazí po přepnutí měny na EUR (ve vrchní liště).
Dopravy a platby určené pro obchodníka (velkoobchod) se zobrazí po přihlášení obchodníka.

Česká pošta (Balíkovna)

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

PPL Parcelshop

PPL ParcelShop je síť výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení.

Výdejní místa zahrnuta do sítě PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách, zpravidla i o víkendu (dle otevírací doby zvoleného výdejního místa).

Při doručení zboží do PPL ParcelShopu obdržíte informativní SMS a e-mail o uložení zásilky.

PPL

Dopravu zajišťuje společnost PPL CZ s.r.o., která uvádí, že standardní doručení je následující pracovní den po podání zásilky. Před vlastním dodáním Vás řidič kurýrní služby telefonicky kontaktuje, aby s Vámi domluvil přesný čas dodání.

Česká pošta (Balík Do ruky)

Službu Balík Do ruky zajišťuje firma Česká pošta, s. p. O předání zásilky České poště jste informováni expedičním e-mailem.

Doručení do 24 hodin pokud si zboží objednáte do 9:00 hod.

Pokud vás dopravce nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte prostřednictvím SMS a papírovým oznámením.

Další informace: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky.

Osobní odběr Praha

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně na adrese Slezská 820/2, 120 00 Praha - Vinohrady v pracovní době Po - Pá 9:30 - 13:30, 14:00 - 18:00. O připravenosti zboží k vyzvednutí budete informování expedičním e-mailem. Platba kartou není možná.

Zboží se odesílá každou středu (objednávky přijaté do středy do 9:00 hod.) z našeho centrálního skladu ze Sebranic u Litomyšle. Zboží je možno vyzvednout na prodejně v Praze v pátek.

Informace ohledně vyzvednutí zboží:

  • Firma Lamido: p. Hloušková tel: 739 630 665 - denně 7:00 - 14:30 hod.
  • Prodejna Praha: p. Klapková tel: 732 235 867 - denně 9:30 - 18:00 hod.

Osobní odběr Sebranice

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně na adrese Lamido, a.s., Sebranice 11, 569 62 Sebranice u Litomyšle v pracovní době Po, Út, St, Pá od 7:00 do 14:30, Čt 7:00 - 16:00 hod. O připravenosti zboží k vyzvednutí budete informování expedičním e-mailem.

Dobírka

Objednané zboží platíte při jeho převzetí od doručovatelské služby. Je vhodné si připravit potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Při převzetí zásilky zkontrolujte stav obalu zásilky. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte a informujte nás.

Dobírka (balíkovna)

Na všech specializovaných přepážkách „Balíkovna“ můžete uhradit dobírku platební kartou nebo hotově.

Hotově

Objednávku zaplatíte v hotovosti při osobním vyzvednutí zboží v kamenné prodejně. Platba kartou v kamenných prodejnách není bohužel možná, objednávku lze zaplatit pouze v hotovosti.

Platba převodem

Bezhotovostní platba bankovním převodem. Zboží platíte až po ověření jeho dostupnosti. O tom jste informování potvrzovacím e-mailem, ve kterém naleznete také výzvu k platbě s potřebnými údaji. Zboží je expedováno teprve po připsání částky na náš účet (obdržíte expediční e-mail).

Platbu proveďte v co nejkratší možné době. Připsání částky může vzhledem k bankovním převodům trvat 1-3 pracovní dny. O víkendech banky převody neprovádějí, celková doba převodu se tedy může prodloužit až na 5 dní. Doporučujeme při platbě přes účet s touto časovou ztrátou počítat.

Pokud není platba za zboží po 14 pracovních dnech po obdržení potvrzovacího e-mailu připsána na náš účet, nebo se nedomluvíte s personálem e-shopu na jiném termínu, bude objednávka stornována.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.