Aktuality

Veletrh Sport Life 2017

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat na veletrh Sport Life, který se bude konat v termínu 10.11 - 12.11. 2017 na BVV v Brně. Náš stánek naleznete v pavilonu V, číslo stánku 97. Festival Life nabídne letos poprvé spojení veletrhů SPORT Life, DANCE Life, IN-JOY Life, YOU2BER Life a nového projektu pro ženy Life STYLE. Na své si tak přijdou jak milovníci pohybu, tak zábavy a životního stylu. Číst dále

13. Říjen 2017

Nová podoba našich stránek

Dnes jsem spustili novou verzi našeho internetového obchodu, který je optimalizován pro různá rozlišení počítačů, mobilů a tabletů. V souvislosti s novou verzí stránek byly provedeny i některé důležité změny pro stávající registrované obchodníky. Číst dále

18. Srpen 2017

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 80 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.