Reklamační řád

Jestliže obdržíte výrobek s prokazatelnou výrobní vadou, zašlete jej zpět v originálním obalu včetně visaček a štítků zpět na naši adresu.

Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně. Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, zpět k zákazníkovi hradíme my. Balíčky vrácené formou dobírky nepřijímáme. Při reklamaci je třeba vždy přiložit kopii kupního dokladu (dodacího listu), popis vady a kontakt na Vás.

Výměna zboží

Pokud Vám díky nesprávnému výběru daný model nebo velikost nevyhovuje, pak můžete výrobek do 14 dnů od zakoupení vyměnit. Výměna je možná pouze v případě vrácení zboží v neporušeném stavu, v originálním obalu včetně visaček, štítků a dokladu o koupi.

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete jej vrátit. Nejpozději však do 14 dnů od jeho zakoupení. Vrácení peněz je možné pouze v případě vrácení neporušeného zboží v originálním obalu, včetně visaček, štítků a dokladu o koupi.

Vrácení peněz

  • bankovním převodem (po sdělení čísla Vašeho účtu)
  • peněžní poukázkou po odečtení poštovného dle sazebníku České pošty.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.