Náhradní plnění

Naše společnost zaměstnává více než 50 % pracovníků se zdravotním postižením. Odběrem našich výrobků nebo kooperací s naší firmou máte možnost získat náhradní plnění, které by nahradilo povinnost zaměstnávání 4 % podílu osob se zdravotním postižením ve vaší firmě (novela zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti). Odvod do státního rozpočtu činil při nesplnění tohoto podílu za rok 2016 celkem 67 500,- Kč za jednu osobu s  OZZ. Mohl být nahrazen odběrem našich výrobků ve výši sedmi násobku průměrné mzdy za 1. – 3. čtvrtletí roku 2016 (27 000,- Kč) tj. 189 000,-  Kč bez DPH za jednu chybějící osobu s OZZ.

Nabízíme spolupráci v oblasti kooperace, např. při kompletaci, v oblasti logistiky, dále pak odběr našich výrobků jako je funkční prádlo, noční prádlo, nebo i galanterní výrobky, které mohou být doplněny logem firmy a sloužit jako propagační materiály apod.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 80 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.