Dámské košilky z polyamidu

Sháníte skvěle padnoucí košilku pro vás nebo košilku pro baculku? Stačí zvolit správný střih a materiál z polyamidu. Vyrábíme dámské košilky  i pro plnoštíhlé s jemnými a elegantními detaily. Chceme, aby jste se ve spodní košilce cítili co nejpříjemněji, proto je vyrábíme ze 100% polyamidu, který je příjemní na dotek a k vaší pokožce.

Elegantní košilky ze 100% polyamidu oceníte nejen v horkých dnech. Košilky z polyamidu jsou velmi odolné a příjemné na dotek. Z naších dámských spodní košilek můžete vybírat i v nadměrných velikostech až po CZ 66 / EU 62.

Velikosti
Barvy
Materiál
Produktů: 17

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 55 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k jeho fungování, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Veškeré takto získané údaje jsou zpracovávány v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů. Více informací