O firmě

Lamido, a.s.

Lamido, a.s. vyrábí své výrobky ve vlastní dílně v Sebranicích u Litomyšle. Většinu celkové produkce tvoří úpletové výrobky. Jsou to domácí i sportovní kalhoty, haleny, trička, domácí komplety, noční prádlo-košile, pyžama, župany, ze spodního prádla to jsou spodní košilky, kombiné a kalhotky.

Jednu z částí výroby tvoří prodej funkčního prádla značky Coolbest a Freshguard, kde jsou zastoupeny trička, spodky a trenky. Použité materiály z tuzemské produkce se doplňují materiály z dovozu, především to jsou potištěné úplety a speciální polyesterový úplet pro výrobu funkčního prádla. Předností výrobků je nabídka i nadměrných velikostí, kvalita a výhodné ceny.

Lamido, a. s. vyrábí sortiment drogistické galanterie, což spočívá především ve výrobě obalů na kosmetiku, jedná se konkrétně o klasické, dárkové či vánoční balení. Etue, taštička nebo pytlík je navržen dle přání zákazníka - libovolný materiál, barva, velikost a termín dodání. Výrobky na zakázku jsme schopni plnit od 200 ks.

Firma Lamido, a.s. může nabídnout pro tento rok volné výrobní kapacity na šití výrobků ve formě kooperace - mzdové práce. Dlouhodobě spolupracujeme s českým výrobcem prádla Pleas Havlíčkův Brod.   

Kolekce firmy je ke zhlédnutí na webových stránkách lamido.cz. Chcete-li se podívat na naše výrobky osobně, můžete nás navštívit na firemní prodejně přímo v Sebranicích nebo na pobočce v Praze. Novinky naší výroby jsou každý rok prezentovány na veletrzích v Brně, konkrétně na únorovém a srpnovém veletrhu Styl & Kabo a listopadovém veletrhu Sport life.

Lamido, a.s. Sebranice zaměstnává výrobou výše uvedeného zboží 13 osob se zdravotním znevýhodněním, má titul chráněných dílen a proto je schopna nabídnout svým odběratelům tzv. náhradní plnění podle § 81, odst. 2, písm.b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v posledním znění. Na základě vyhlášky č. 518/2004 Sb., §18, odst. 2.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.