Pozvánka na mezinárodní veletrh módy Styl a Kabo únor 2024

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh módy Styl a Kabo, který se koná v termínu 16.2. - 18.2.2024 v areálu BVV Brno. Náš stánek naleznete v pavilonu P, číslo stánku C013. Těšíme se na Vaší návštěvu.

25. Leden 2024

Veletrh STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993. Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezóny v jednotlivých branžích / klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky / Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků. Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. 

Vážení zákazníci, pokud chcete odeslat pozvánku na veletrh, kontakujte nás prosím. / stálým zákazníkům odesíláme pozvánky automaticky / 

Kontakt: Pavla Hloušková, hlouskova@lamido.cz, mob: 739 630 665.  

Pozvánku Vám odešleme e-mailem, na veletrh budete mít vstup zdarma.

Těšíme se na Vaší návštěvu.  

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.