Vystavovali jsme na mezinárodním veletrhu Styl - Kabo - únor 2020

Nakupujte s dopravou již od 34 Kč
Akce na dopravu PPL Parcelshop! Nakupujte s dopravou již od 34 Kč (nad 1500 Kč máte doprava zdarma). Akce trvá do 31.7.2024.

Jediná B2B prezentace módního průmyslu na českém a slovenském trhu zůstává vyhledávanou kontraktační akcí, kam zástupci maloobchodu přijíždějí vybírat a objednávat zboží na příští sezóny. 55. veletrh STYL a KABO ukázaly nové trendy a premiérově představily padesát českých i zahraničních firem. Během tří dnů veletrhy přivítaly čtyřitísecepětset odborných zájemců.

13. Březen 2020

Veškeré dění se tentokrát odehrávalo ve zcela zaplněném pavilonu P, který je s čistou výstavní plochou přes 10 000 m největší výstavní halou ve střední Evropě. Pro snažší orientaci byl pavilon rozdělen do oborových sekcí a přímo na ploše bylo i Programové  centrum pro pravidelné módní přehlídky a odborné přednášky.

Vedle tradičních vystavovatelů 55.veletrhy STYL a KABO přivítaly 50 nových vystavovatelů z České republiky i dalších deseti zemí. Noví vystavovatelé přijeli z Portugalska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Slovinska, Ruska, Turecka či Španělska. Vysoký zůstal podíl výrobců, kteří tvořili 40% všech vystavovatelů. Zástupci maloobchodu tak mohli navazovat obchodní vztahy přímo s českými i zahraničními výrobci, bez prostřednictví distributorů.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 34 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.