Nový katalog pro sezónu jaro-léto 2018

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom Vám představili naší novou kolekci jaro-léto 2018. V katalogu jsou nafoceny nové tisky nočních košil a pyžam, které jsme vystavovali na veletrhu Styl a Kabo, který se konal v únoru v Brně. Katalog naleznete na úvodní straně v sekci katalog 2018 ke stažení.

26. Březen 2018

Vážení zákazníci, dovolte nám,  abychom Vám představili naší novou kolekci jaro/léto 2018. V katalogu jsou nafoceny nové tisky nočních košil a pyžam, které jsme vystavovali a prodávali na únorovém veletrhu Styl a Kabo, který se konal v Brně. Veškeré výrobky budou již brzy k dodání a můžete si je objednat v našem internetovém ochodě www.lamido.cz, případně si je můžete zakoupit na našich prodejnách v Praze a Sebranicích.Věříme, že se Vám novinky budou líbit a těšíme se na Vaše objednávky.

Váš tým Lamido, a.s.

 

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.