Pozvánka na mezinárodní veletrh módy Styl a Kabo

Nakupujte s dopravou již od 34 Kč
Akce na dopravu PPL Parcelshop! Nakupujte s dopravou již od 34 Kč (nad 1500 Kč máte doprava zdarma). Akce trvá do 31.7.2024.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh Styl - Kabo, který se koná v termínu od 19.2. - 21.2. 2022 v areálu BVV Brno.
Náš stánek naleznete v pavilonu P, číslo stánku C 13.
Těšíme se na Vaší návštěvu.

3. Únor 2022

Veletrh módy STYL je obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh Čerské republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993.

Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích / klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky. Součástí veletrhu STYL  je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků. Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. 

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 34 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.