Vystavovali jsme na veletrhu Sport Life 2018

Tradičně druhý listopadový víkend / 9.-11.11.2018 / proběhl na výstavišti festival Life. Jeho nová koncepce odstartovala v loňském roce a letošní ročník potvrdil její správnost. Festival Life se konal souběžně s veletrhem CARAVANING BRNO. Od čtvrtka do neděle prošlo branami výstaviště celkem 51 000 návštěvníků. Děkujeme za návštěvu našeho stánku.

15. Listopad 2018

Největší část brněnského výstaviště obsadily expozice vystavovatelů souvísející se sportem a sportoviště, na kterých probíhaly ukázky sportů nebo kde si návštěvníci mohli jednotlivé sporty vyzkoušet. V hale V byly umístěny především prodejní expozice, v halách A1,A2,G1,G2 na okolních volných plochách našli návštěvníci ponejvíce sportoviště. Letošní ročník vrátil na výstaviště běhy. Běžci letos zařadili do svých kalendářů SPORT Life! Run powered by GoGEN, šifrovací závod TMOU, Run Smile a Predator Run.

Velký vzestup zaznamenala páteční akce SPORT Life! pro mládež, na kterou vyrazilo přes dva tisíce žáků druhého stupně základních škol z Brna a okolí. Hlavním cílem pátečního setkání byla motivace ke sportu a zdravému životu bez drog, alkoholu a jiných návykových látek. Děti vyrazily do sportovních hal včetně již populární Familly Hall, kde se prezentovalo město Brno i JMK.Motivovat mládež přišli Jakub Kornfeil, Antonín Panenka, Tomáš Werner, Pavel Horváth, Kateřina Baďurová, Kristýna Kolocová a Hanka Kynychová, s protidrogovou přednáškou vystoupil Dominik Nekolný.

DANCE Life je možností naučit se nové taneční dovednosti od hvězd ve svém oboru a zhlédnout taneční vystoupení. Zejména v sobotu a v neděli probíhalo celkem přes 60 tanečních workshopů pod vedením tuzemských a zahraničních lektorů, dále mezinárodní taneční soutěže a představení. Jedinečnou událostí byl konkurz londýnské The Royal Ballet School.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.