Vystavovali jsem na mezinárodním veletrhu Styl-Kabo srpen 2019

54.ročník veletrhů STYL a KABO zůstává jedinou a současnou důležitou kontraktační akcí českého oděvního a obuvnického průmyslu. Prezentaci 233 vystavujících firem a více než 500 módních značek si za tři dny prohlédly čtyři a půl tisíce odborných návštěvníků. Doprovodný program se tentokrát zaměřil na zvýšení znalostí a dovedností prodejního personálu.

30. Srpen 2019

Největší a nejmodernější hala brněnského výstaviště - pavilon P - patřila dámské, pánské i dětské konfekci, prádlu a plavkám, módním doplňkům a bižuterii. Otevřela se návrhářská Design street s expozicemi a ukázkami autorské tvorby. Vystavovat přijely firmy z 15 zemí včetně vzdálené Austrálie, nejpočetnější zastoupení opět měly Německo, Polsko a Slovensko.

Pár kroků vzdálený pavilon F obsadili vystavovatelé obuvi, kožené galanterie a doplňkového sortimentu. Představily se firmy z 13 zemí. V centrálním prostoru KABO LOUNGE v neděli proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 13.ročníku soutěže mladých designérů obuvi a kožené galanterie o Cenu Nadace Jana Pivečky. Všechny oceněné práce mohli návštěvníci veletrhu obdivovat v přilehlých vitrínách.

Doprovodný program byl koncipován jako bezplatné odborné školení personálu prodejen, protože znalosti a dovednosti prodavačů jsou klíčovým článkem nákupního procesu. Přímo v pavilonech P a F proběhly v sobotu i v neděli tři odborné přednášky. První se zaměřila na sestavování kolekce v malých a středních prodejnách s módou, druhá se věnovala prodeji doplňkového sortimentu obuvi a kožené galanterie a třetí měla formu školení o textilních materiálech.Vstup na veletrhy i doprovodný program byl pro členy klubu návštěvníků STYL a KABO  a jejich doprovod zdarma.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.