Mezinárodní veletrh Styl-Kabo únor 2019

Brněnské veletrhy módy jsou jedinou B2B prezentací módního průmyslu pro český a slovenský trh. Maloobchodní tržby v odvětví již několik let rostou, což na brněnské výstaviště přivedlo řadu nových vystavovatelů cílících na české a slovenské obchodníky a potažmo spotřebitele.

1. Srpen 2019

Veletrhy STYL a KABO jsou unikátní kontraktační akcí v regionu střední Evropy a pomáhají českému oděvnímu a obuvnickému průmyslu, uvedl na adresu 53.veletrhů módy Jiří Kuliš, generální ředitel společnosti Veletrhy Brno. Ty ukázaly trendy pro příští sezonu a přivedly na český a slovenský trh řadu nových zahraničních značek. Téměř polovinu vystavovatelů tvořili výrobci, s nimiž obchodníci navazovali přímé kontakty. Expozice 242 vystavovatelů z 21 zemí předvedly kolekce 520 módních značek. Během tří dnů veletrhy přivítaly přibližně pět tisíc odborných návštěvníků, převážně členů Klubu návštěvníků STYL a KABO s výhodou bezplatného vstupu a parkování.

Veletrh módy STYL obsadil pavilon P - největší a nejmodernější halu brněnského výstaviště. Návštěvníci zde nalezli vystavovatele dámské i pánské konfekce, módních doplňků a bižuterie. Novinkou byla sekce Design Street se stánky návrhářů z České republiky, Slovenska a Španělska, kteří vedle autorské tvorby a individuálních zakázek šijí také malosériové kolekce oděvů a dodávají do maloobchodní sítě. Doprovodný program probíhal v programovém centru s přehlídkovým molem otevřeným směrem do pavilonu. Čtyřikrát denně si zde mohli návštěvníci vychutnat některou z profesionálně připravených módních schow. Střídaly se přehlídky dámské a pánské konfekce, kolekcí prádla a plážového oblečení a specialista letošního ročníku - přehlídka autorské módy Designers Schow.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 55 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.

Tento web používá k jeho fungování, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Veškeré takto získané údaje jsou zpracovávány v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů. Více informací