Změna podmínek pro účast na valné hromadě

Představenstvo společnosti L a m i d o , a.s. upozorňuje akcionáře, že oproti informacím uvedeným v pozvánce na valnou hromadu společnosti, která se bude konat dne 28. 5. 2021, se změnily podmínky pro účast na valné hromadě související s výskytem epidemie onemocnění COVID-19.

24. Květen 2021

Podmínky pro účast na valné hromadě se změnily následujícím způsobem:

V případě předložení potvrzení o absolvování RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 postačí potvrzení, že osoba účastnící se valné hromady absolvovala toto vyšetření s negativním výsledkem nejdéle před 7 dny přede dnem konání valné hromady (nikoliv nejdéle před 5 dny přede dnem konání valné hromady, jak bylo uvedeno v pozvánce na valnou hromadu).

V případě předložení potvrzení o očkování proti onemocnění COVID-19, je účastník valné hromady povinen doložit potvrzení, že:

  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka,
  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců.

V případě předložení potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 je účastník valné hromady povinen předložit potvrzení, že prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Ostatní podmínky účasti na valné hromadě související s výskytem epidemie onemocnění COVID-19 uvedené v pozvánce na valnou hromadu zůstaly nezměněny.

Doprava od 1500 Kč zdarma

Doprava již od 64 Kč. Při hodnotě objednaného zboží nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Nadměrné velikosti

Určité druhy výrobků nabízíme ve velikostech CZ 42 – 66. Touto nabídkou vyhovíme širokému okruhu zákazníků.

Český výrobek

Veškerý nabízený sortiment se připravuje a šije v Sebranicích u Litomyšle. Na výrobě se podílí osoby zdravotně znevýhodněné.

Výrazné slevy

Na určité druhy výrobků poskytujeme výrazné slevy, zařazeny jsou v kategorii akční nabídka. Nabízené výrobky prodáváme do vyprodání zásob.