Vzory a barvy
Popis
Tříčtvrteční legíny Karina by neměly uniknout vaší pozornosti. Jsou ušité v Čechách, z kvalitní látky. Materiál kombinuje bavlnu a lycru, které dohromady vytvářejí ideální látku pro tento typ dámských tříčtvrtečních kalhot. Díky bavlně jsou velmi příjemné na nošení, lycra jim zase dodá tu správnou pružnost. Legíny mají délku zhruba pod kolena, v pase je široká prošitá guma a nohavice tříčtvrťáků jsou zakončení malým rozparkem.
Dámské legíny Karina využijete především na sport nebo na volný čas a nabízíme je ve velikostech S až XXL, takže padnou i plus-size postavám.
- Materiál dámských legín: 90 % bavlna, 10 % lycra
- Délka dámských legín: 64 cm
Specifikace
-
Produktové číslo:1901
-
Kód produktu:1901-75
-
Kategorie:
-
Materiál:90% bavlna / 10% lycra
Tabulka velikostí
| velikost | S | M | L | XL | ||||
| velikost | CZ 40 EU 36 |
CZ 42 EU 38 |
CZ 44 EU 40 |
CZ 46 EU 42 |
CZ 48 EU 44 |
CZ 50 EU 46 |
CZ 52 EU 48 |
CZ 54 EU 50 |
| obod hrudi (cm) | 82–85 | 86–89 | 90–93 | 94–97 | 98–102 | 103–107 | 108–113 | 114–119 |
| obvod pasu (cm) | 66–69 | 70–73 | 74–77 | 78–81 | 82–85 | 86–90 | 91–95 | 96–102 |
| obvod boků (cm) | 92–95 | 96–98 | 99–101 | 102–104 | 105–108 | 109–112 | 113–116 | 117–121 |
| velikost | XXL | 3XL | 4XL | |||
| velikost | CZ 56 EU 52 |
CZ 58 EU 54 |
CZ 60 EU 56 |
CZ 62 EU 58 |
CZ 64 EU 60 |
CZ 66 EU 62 |
| obvod hrudi (cm) | 120–125 | 126–131 | 132–137 | 138–143 | 144–149 | 150–155 |
| obvod pasu (cm) | 103–108 | 109–114 | 115–121 | 122–128 | 129–134 | 135–141 |
| obvod boků (cm) | 122–126 | 127–132 | 133–138 | 139–144 | 145–150 | 151–156 |
Hodnocení obchodu našimi zákazníky
Recenze mohou psát pouze ověření zákazníci služby Ověřeno zákazníky - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.
rychlé, bezproblémové dodání
- Naštvalo mne, že mi bylo umožněno zadat platbu na dobírku s tím, že balíček bude doručen do výdejního boxu. Předpokládala jsem, že - stejně jako u ostatních dodavatelů - zaplatím kartou přímo u výdejního boxu. Jenže toto nešlo a musela jsem uhradit částku online. Vlastně jsem naprosto zbytečně platila dobírku. Kdybych chtěla zaplatit online, tak bych si nedávala dobírku. Je to opravdu drzost a okrádání klientů. Seriózní společnost tohle nedělá. Prostě pokud nelze platit u výdejního boxu - tak tu možnost vůbec nenabídne. Tenhle přístup je naprosto neprofesionální a je to normální okrádání klientů.
- kvalitní české zboží
- dobrá komunikace
- rychlé doručení
Opakovaný nákup, doporučuji.
- rychlost doručení
- cena
- komunikace